Spotkanie Lotniczych Pokoleń


Mieleckie Zakłady Lotnicze z radością wzięły udział w inspirującym spotkaniu „Lotniczych Pokoleń”, gdzie mieliśmy przyjemność dzielić się fascynującą historią oraz najnowszymi osiągnięciami związanymi z naszą firmą.

W trakcie tego wyjątkowego wydarzenia mieliśmy okazję uczestniczyć w rozmowach branżowych z doświadczonymi konstruktorami, utalentowanymi pilotami oraz pasjonatami lotnictwa. Spotkanie to nie tylko umożliwiło nam dzielenie się naszym bogatym doświadczeniem, ale również pozwoliło na nawiązanie cennych relacji z innymi entuzjastami branży lotniczej.

Nie zapomnieliśmy również o ważnych elementach historii lotnictwa w Mielcu, skupiając uwagę na rozwoju mieleckiego lotniska oraz wyjątkowym wyróżnieniu dla dr. inż. Krzysztofa Piwka. Jego osiągnięcia w dziedzinie konstruowania statków powietrznych zostały uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem DEDAL 2023.

To dla nas ogromny zaszczyt móc być częścią takiego wyjątkowego środowiska, które celebrowało zarówno dziedzictwo lotnictwa, jak i współczesne osiągnięcia. Jesteśmy przekonani, że taka wymiana doświadczeń i wiedzy z pewnością przyczyni się do dalszego rozwoju branży lotniczej w Mielcu.