Zaufaj doświadczeniu i jakości

Zakres działalności

Posiadamy wiele lat doświadczenia w branży lotniczej i zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie zapewnić wysoką jakość usług. Ponadto, firma MZL jest w stanie zaoferować szeroki zakres usług, co oznacza, że ​​można z nami współpracować w wielu różnych dziedzinach związanych z lotnictwem.

Zakres działalności

Zaufaj doświadczeniu i jakości Mieleckich Zakładów Lotniczych!

Dlaczego warto współpracować
z nami?

Przede wszystkim, MZL posiada bogate doświadczenie w branży lotniczej, co pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów oraz korzysta z nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu jest w stanie sprostać najwyższym standardom jakościowym.

Szeroki zakres

Mieleckie Zakłady Lotnicze oferują wiele różnych usług związanych z lotnictwem, takich jak usługi agrolotnicze, przeciwpożarowe, transportowe, obsługę techniczną oraz sprzedaż samolotów i części. Dzięki temu, nasza firma jest dobrym partnerem dla wielu różnych przedsiębiorstw i organizacji.

Dobre relacje

Mieleckie Zakłady Lotnicze cenią sobie partnerstwo i długotrwałe relacje z klientami, co oznacza, że firma skupia się na dostarczaniu najlepszych rozwiązań, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. MZL dba również o rozwój swoich pracowników, inwestując w szkolenia i rozwijając ich kompetencje, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.

Dolina Lotnicza

Mieleckie Zakłady Lotnicze są członkiem stowarzyszenia Firm “Dolina Lotnicza”

Wizytówka

Dolina Lotnicza, pełna nazwa Stowarzyszenie Grupy Przedsiębiorców Przemysłu Lotniczego „Dolina Lotnicza” (ang. Aviation Valley Association) – stowarzyszenie przedsiębiorców przemysłu lotniczego z południowo-wschodniej Polski, powstałe 11 kwietnia 2003. W jej skład wchodzą przedsiębiorstwa głównie z następujących miast: Rzeszów, Mielec, Sędziszów Małopolski, Krosno, Świdnik. Jest ono członkiem EACP (European Aerospace Cluster Partnership) – organizacji zrzeszającej 38 podobnych stowarzyszeń z 13 krajów Europy.

Zakres usług

Zobacz nasz zakres usług:

Usługi przeciwpożarowe

MZL posi­ada bogate, wielo­let­nie doświad­cze­nie w usłu­gach prze­ciw pożarowych i gaśniczych nie tylko w Polsce ale również w wielu kra­jach na świecie

Usługi agrolotnicze

Mieleckie Zakłady Lotnicze ofer­ują sze­roki wach­larz usług agrolot­niczych w zakre­sie ochrony lasów i upraw.

Usługi patrolowania obszarów

Obec­nie prężnie rozwi­ja­ją­cym się sek­torem usług jest patrolowanie, mon­i­tor­ing kom­plek­sów leśnych, dróg, ruro­ciągów itp.

Odko­marzanie metodą lot­niczą

Metoda lot­nicza, którą ofer­u­jemy pozwala na odko­marzanie dużej powierzchni w krótkim cza­sie.

Obsługa techniczna CAMO

Nasza firma świad­czy usługi w zakre­sie Zarządza­nia Ciągłą Zdat­noś­cią do Lotu Statków Powi­etrznych nieuży­wanych w komer­cyjnym prze­wozie lot­niczym.

AN-2 Katalog części

Sprawdź katalog części zamiennych do An-2

Przewóz lotniczy

Szybki i bezpieczny sposób na przetransportowanie różnego rodzaju ładunków oraz osób na dalsze odległości.

Sprzedaż samolotów

Ofer­u­jemy do sprzedaży samoloty i części zami­enne potrzebne do bieżącej obsługi samolotów Antonov An-2 i Dro­mader M-18.

Kontakt

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Klienci MZL mają dostęp do wykwalifikowanego personelu, który służy fachową pomocą
i doradztwem na każdym etapie współpracy. Nasza Firma  stara się zapewnić swoim klientom wsparcie na każdym poziomie, począwszy od konsultacji i doboru odpowiedniego rozwiązania,
aż po realizację i serwisowanie usług.

Jesteśmy do waszej dyspozycji