Zbuduj karierę razem z nami

Typy szkoleń

Jako firma szkoleniowa dysponujemy nowoczesnymi samolotami oraz doświadczonymi instruktorami, którzy zapewnią Ci fachową i kompleksową naukę. Nasze szkolenia są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów, dzięki czemu każdy z nich ma gwarancję osiągnięcia sukcesu.

Szkolenia

Osiągnij loty nieograniczonych możliwości z naszą szkołą pilotażu!

TPR(S)

MZL Sp. z o.o ogłasza nabór kandydatów do udziału w kursie szkolenia pilotów szybowcowych, prowadzącym do uzyskania uprawnienia pilota doświadczalnego klasy II lub III (TPR(s)).

PPL(A)

Jest to pierwszy, a zarazem najważniejszy etap na drodze lotniczej przygody i/lub kariery. Licencja PPL(A) uprawnia do wykonywania na obszarze całej Europy niezarobkowych lotów na samolotach jednosilnikowych o masie startowej nie przekraczającej 5700 kg.

VFR NIGHT

Szkolenie obejmuje 5 godzin lotów w nocy, naukę startów i lądowań, postępowania w sytuacjach awaryjnych, lądowania bez reflektora, lot trasowy w nocy.

CPL(A)

Szkolenie obejmuje loty z wykorzystaniem maksymalnych możliwości samolotu, loty wg przyrządów, loty trasowe w trudnych warunkach i w trudnym terenie, loty zagraniczne.

ATPL(A)

Szkolenie na ATPL(A) jest znacznie bardziej popularne, gdyż praktycznie jest poszerzeniem szkolenia CPL(A) o kurs teoretyczny do uprawnienia IR, które i tak prawdopodobnie będzie w pracy zawodowej potrzebne.

IR(A)

Szkolenie obejmuje loty bez widoczności, podejścia precyzyjne i nieprecyzyjne, loty trasowe wg IFR, naukę maksymalnego wykorzystania wyposażenia samolotu. Nasi instruktorzy IR to piloci z doświadczeniem liniowym i absolwenci najlepszych kierunków lotniczych w Polsce.

FI(A)

Szkolenie obejmuję naukę właściwej metodyki szkolenia. Zajęcia teoretyczne jak i praktyczne prowadzą instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem instruktorskim. Nasze szkolenie gwarantuje sukces w Twojej pracy instruktora.

IRI(A)

Szkolenie obejmuje naukę właściwej metodyki szkolenia dla instruktora lotów wg IFR. Jest ciekawym rozszerzeniem uprawnienia FI(A) gwarantującym wzrost atrakcyjności pilota na rynku pracy.

CRI(SP)M

Szkolenie obejmuje naukę właściwej metodyki szkolenia dla instruktora lotów na samolotach klasy MEP(L). Jest ciekawym rozszerzeniem uprawnienia FI(A) gwarantującym wzrost atrakcyjności pilota na rynku pracy. Szkolenie odbywa się na samolocie PA34 Seneca V.

ME

Szkolenie obejmuje naukę pilotażu podstawowego na samolocie klasy MEP(L), naukę postępowania w sytuacjach awaryjnych, w tym radzenia sobie z asymetrią ciągu.

FFF

Szkolenie obejmuje naukę techniki wykonywania zrzutów przeciwpożarowych na samolocie M18 Dromader.

AGRO

Szkolenie obejmuje naukę techniki wykonywania zabiegów agrotechnicznych samolotem z aparaturą rolniczą.

Na typy samolotów

Szkolenia przeprowadzane są na konkretne typy samolotów między innymi Cessna152, PA-28 RT-201 Arrow Turbo i inne...

Wznawianie i przedłużanie

Wznów lub przedłuż swoje i uprawnienia na klasy samolotów takie jak: SEP(L), MEP(L) i wiele więcej...

Napisz do nas

Nie czekaj, wypełni poniższy formularz.

Nasza kadra pilotów to zespół doświadczonych i pasjonatów lotnictwa, którzy zdobyli unikalne umiejętności i wiedzę w trudnych warunkach na różnych kontynentach. Nasi piloci pracowali w ponad 20 krajach, m.in. w Portugalii, Hiszpanii, Iranie, Sudanie, Etiopii, Egipcie, Tunezji, Algierii, Erytrei, Mali, Nigerii, Libii, Arabii Saudyjskiej, Chile i innych.

Jesteśmy do waszej dyspozycji