Sprzedaż samolotów

Oferujemy do sprzedaży samoloty i części zamiennych dla Antonov An-2 i Dromader M-18

Mieleckie Zakłady Lotnicze to jedno z największych przedsiębiorstw w branży lotniczej w Polsce. Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie produkcji, modernizacji, naprawy i serwisu samolotów oraz wytwarzania części lotniczych. W ramach naszej działalności oferujemy również do sprzedaży samoloty oraz części zamiennych niezbędnych do bieżącej obsługi samolotów Antonov An-2 oraz Dromader M-18.

Współpracujemy tylko z renomowanymi dostawcami i oferujemy naszym klientom najwyższej jakości produkty. Wszystkie oferowane przez nas samoloty i części zamiennych są w pełni oryginalne i spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, co jest szczególnie ważne w przypadku lotnictwa.

Jeśli interesuje Cię zakup samolotu lub części zamiennych do Antonov An-2 lub Dromader M-18, zapraszamy do skontaktowania się z nami. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci wybrać odpowiednie produkty i odpowie na wszelkie pytania. Pytania dotyczące oferty prosimy kierować na adres e-mail: kontakt@mzl.com.pl lub telefonicznie pod numerami: 17 749 33 00.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniamy profesjonalną obsługę i konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Skorzystaj z naszego formularza kontaktowego

Klienci MZL mają dostęp do wykwalifikowanego personelu, który służy fachową pomocą
i doradztwem na każdym etapie współpracy. Nasza Firma  stara się zapewnić swoim klientom wsparcie na każdym poziomie, począwszy od konsultacji i doboru odpowiedniego rozwiązania,
aż po realizację i serwisowanie usług.

Jesteśmy do waszej dyspozycji