Na typy samolotów

Miejsce szkolenia: Mielec

Szkolenia przeprowadzane są na poniższe typy samolotów:

- Cessna 152
- PA-28 RT-201 T Arrow Turbo
- PA-34-220 T Seneca V
- An-2 Antonov
- M18 Dromader
- PZL 104 Wilga

Zapraszamy wszystkich pilotów, którzy chcą poszerzyć swoje doświadczenie i umiejętności lotnicze, do skorzystania z naszych szkoleń na różne typy samolotów. W naszej ofercie znajdują się szkolenia na sześć różnych typów samolotów, w tym popularne samoloty Cessna 152 i PA-28 RT-201 T Arrow Turbo, ale także nieco bardziej wyspecjalizowane modele, takie jak PA-34-220 T Seneca V, An-2 Antonov, M18 Dromader oraz PZL 104 Wilga.

Dzięki naszym szkoleniom na poszczególne typy samolotów, będziesz miał szansę zdobyć wiedzę na temat różnic między nimi oraz nauczyć się latać na każdym z nich. Będziesz miał okazję poznać charakterystykę lotu każdego z samolotów oraz nauczyć się technik i strategii, które pozwolą Ci bezpiecznie operować tymi maszynami.

Szkolenia na Cessna 152 i PA-28 RT-201 T Arrow Turbo to doskonałe propozycje dla początkujących pilotów. Są to samoloty wykorzystywane do szkoleń podstawowych i zaawansowanych, a także do lotów turystycznych. Dzięki szkoleniu na tych samolotach, będziesz miał szansę nauczyć się podstawowych manewrów i przepisów lotniczych, a także zdobyć doświadczenie w prowadzeniu samolotu w różnych warunkach pogodowych.

Dla bardziej doświadczonych pilotów, proponujemy szkolenia na bardziej zaawansowanych i wyspecjalizowanych samolotach, takich jak PA-34-220 T Seneca V, An-2 Antonov, M18 Dromader oraz PZL 104 Wilga. Są to samoloty wykorzystywane do różnych celów, takich jak loty turystyczne, transportowe, czy rolnicze. Dzięki szkoleniu na tych samolotach, będziesz miał okazję poszerzyć swoje umiejętności w prowadzeniu samolotu w różnych warunkach, na różnych wysokościach i przy różnej prędkości.

Nie czekaj dłużej i skorzystaj z naszych szkoleń na różne typy samolotów. Pozwól sobie na rozwój swojej kariery lotniczej i zdobądź wiedzę oraz doświadczenie, które pozwolą Ci na jeszcze bezpieczniejsze i bardziej skuteczne operowanie różnymi typami samolotów.

Napisz do nas

Nie czekaj, wypełni poniższy formularz.

Nasza kadra pilotów to zespół doświadczonych i pasjonatów lotnictwa, którzy zdobyli unikalne umiejętności i wiedzę w trudnych warunkach na różnych kontynentach. Nasi piloci pracowali w ponad 20 krajach, m.in. w Portugalii, Hiszpanii, Iranie, Sudanie, Etiopii, Egipcie, Tunezji, Algierii, Erytrei, Mali, Nigerii, Libii, Arabii Saudyjskiej, Chile i innych.

Jesteśmy do waszej dyspozycji