MZL na Międzynarodowej Konferencji Przeciwpożarowej

Mieleckie Zakłady Lotnicze mają przyjemność ogłosić swoje zaangażowanie jako wsparcie merytoryczne dla organizatorów Międzynarodowej Konferencji Pożarniczej odbywającej się właśnie (13-14.03.2024) w Atenach. Ta ekskluzywna platforma gromadzi obecnie liderów i specjalistów z dziedziny przeciwpożarowych.

W trakcie dwudniowego wydarzenia, które właśnie się rozpoczęło, omawiane są najnowsze technologie i usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej, zapobiegania oraz zarządzania pożarami.

Na agendzie znajdują się tematy takie jak lotnicze gaszenie pożarów, zarządzanie akcjami przeciwpożarowymi w miastach czy symulacje i szkolenia dla straży pożarnej. Poza tym, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi w dziedzinie obronności.

Konferencja przyciąga również wysoko postawionych przedstawicieli z greckiego Ministerstwa ds. Kryzysu Klimatycznego i Ochrony Ludności, a także reprezentantów straży pożarnej oraz starszych rangą przedstawicieli greckiego i międzynarodowego przemysłu obronnego.

🔥🚒