CRI(SP)M

Uprawnienia instruktora szkolenia na klasę samolotów wielosilnikowych z załogą jednoosobową

Miejsce szkolenia: Mielec

Wymagania stawiane kandydatom do szkolenia:

- ukończone 18 lat
- licencja CPL(A) lub ATPL(A) z ważnym uprawnieniem MEP(L)
- co najmniej 500 godzin nalotu jako pilot samolotu
- 30 godzin nalotu jako pilot dowódca na typie lub klasie samolotu na którym szkolenie będzie się odbywać
- w przypadku rozszerzenia uprawnienia CRI(A) z samolotu jednosilnikowego na samolot wielosilnikowy obowiązują wymagania jak powyżej
- w przypadku rozszerzenia uprawnienia instruktora na klasę samolotu na dalsze typy lub klasy samolotów, kandydat musi wykonać co najmniej 10 godzin lotu na odpowiednim typie lub klasie samolotu

Szkolenie obejmuje naukę właściwej metodyki szkolenia dla instruktora lotów na samolotach klasy MEP(L). Jest ciekawym rozszerzeniem uprawnienia FI(A) gwarantującym wzrost atrakcyjności pilota na rynku pracy. Szkolenie odbywa się na samolocie PA34 Seneca V.

W trakcie szkolenia uczniowie mogą bezpłatnie korzystać z wszelkich akcesoriów i pomocy naukowych w ośrodku, takich jak: mapy, słuchawki, kalkulatory, plotery.

Napisz do nas

Nie czekaj, wypełni poniższy formularz.

Nasza kadra pilotów to zespół doświadczonych i pasjonatów lotnictwa, którzy zdobyli unikalne umiejętności i wiedzę w trudnych warunkach na różnych kontynentach. Nasi piloci pracowali w ponad 20 krajach, m.in. w Portugalii, Hiszpanii, Iranie, Sudanie, Etiopii, Egipcie, Tunezji, Algierii, Erytrei, Mali, Nigerii, Libii, Arabii Saudyjskiej, Chile i innych.

Jesteśmy do waszej dyspozycji