ATPL(A)

Licencja Pilota Samolotowego Liniowego (teoria)

Miejsce szkolenia: Mielec

Wymagania stawiane kandydatom do szkolenia:

- wykształcenie średnie (lub kontynuowanie nauki w szkole zapewniającej uzyskanie takiego wykształcenia przed uzyskaniem licencji)
- ważna licencja – min. PPL(A)

Szkolenie na ATPL(A) jest znacznie bardziej popularne, gdyż praktycznie jest poszerzeniem szkolenia CPL(A) o kurs teoretyczny do uprawnienia IR, które i tak prawdopodobnie będzie w pracy zawodowej potrzebne.
Szkolenie obejmuje zajęcia z 14 przedmiotów. Dla wygody naszych studentów kurs organizujemy w trybie zaocznym. Praca własna kursantów jest kontrolowana zgodnie z przepisami PART FCL, co gwarantuje zdobycie wiedzy, pozwalającej zdać egzamin.

W trakcie szkolenia uczniowie mogą bezpłatnie korzystać z wszelkich akcesoriów i pomocy naukowych w ośrodku, takich jak: mapy, słuchawki, kalkulatory, plotery.

Napisz do nas

Nie czekaj, wypełni poniższy formularz.

Nasza kadra pilotów to zespół doświadczonych i pasjonatów lotnictwa, którzy zdobyli unikalne umiejętności i wiedzę w trudnych warunkach na różnych kontynentach. Nasi piloci pracowali w ponad 20 krajach, m.in. w Portugalii, Hiszpanii, Iranie, Sudanie, Etiopii, Egipcie, Tunezji, Algierii, Erytrei, Mali, Nigerii, Libii, Arabii Saudyjskiej, Chile i innych.

Jesteśmy do waszej dyspozycji